Sukcesy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Stobiernej w Wojewódzkim Konkursie „Mam 6 lat”

mam6l625 marca 2014 podczas uroczystej Gali Regionalnej w Teatrze Maska w Rzeszowie odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego III edycji Konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”. Jego celem było promowanie i upowszechnienie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w celu zapewnienia dzieciom sześcioletnim przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz promowanie aktywnego stylu życia, bezpieczeństwa i zdrowia wśród najmłodszych. Dzieci uczestniczące w konkursie przedstawiały szkołę zabawnie i na wesoło. Z satysfakcją informujemy, że w kategorii wiersz w województwie
II miejsce uzyskała Gabriela Kulig z kl. II SP
III miejsce zdobył Krystian Szymaszek z kl. III SP
Nagrodą dla wszystkich uczestników, dorosłych i ich dzieci, niezależnie od miejsc zdobytych w konkursie, było przedstawienie „Mała Syrenka” ufundowane przez Dyrektora Teatru Maska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.