Previous
Next
Previous
Next

Światowy Dzień Wody 2014 w Dębicy

IMG_7146W organizację obchodów Światowego Dnia Wody, który przypada 22 marca, aktywnie włączyli się uczniowie ZSZ Nr1. Młodzież odwiedzi dębickie przedszkola. Dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta przygotowali widowiskową prezentację multimedialną oraz związane z nią gry i zabawy interaktywne. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach, przygotowanych w formie zabawy, jednocześnie dowiadując się, jak ważna jest czysta woda i dlaczego należy ją oszczędzać.

Szkoła Podstawowa nr 11 przeprowadzi dwa konkursy. Pierwszy z nich to konkurs plastyczny, skierowany do uczniów wszystkich dębickich szkół podstawowych, a drugi to konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów zatytułowany „Woda źródłem życia”. Ich celem jest kształtowanie świadomości młodych ludzi i wyrabianie właściwych postaw wobec globalnych problemów i zagrożeń wynikających z marnotrawienia bogactw naturalnych.

Podsumowanie obchodów Światowego Dnia Wody 2014 odbędzie się 21 marca o godzinie 17.00 w Centrum Handlowym „Raj”. Wcześniej mieszkańcy naszego miasta będą mogli obejrzeć wystawę prac konkursowych wykonanych przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W trakcie finału zostaną ogłoszone nazwiska zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wodociągi Dębickie. Z tej okazji Wodociągi Dębickie przygotowały również film edukacyjny pod tytułem „Woda Źródłem Życia” , który obejrzeć można będzie w dębickich telewizjach kablowych oraz w internecie . Zapraszamy 21 marca o godzinie 17.00 do Centrum Handlowego „Raj”.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.