Previous
Next
Previous
Next

Jubileuszowe X Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu

lekarzeW dniach 10-12 kwietnia w Dębicy odbędą się jubileuszowe X Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy połączone z konferencją naukowo – szkoleniową „Postępy medycyny sportowej”. Udział w nich zapowiedziało blisko 100 osób.
„W ciągu 3 dni trwania mistrzostw zaplanowanych zostało przeprowadzenie ponad 30 konkurencji pływackich w pięciu kategoriach wiekowych oraz udział uczestników w panelach, dyskusjach i konferencjach , których głównym tematem będzie medycyna sportowa” – mówi Janusz Bieniasz, jeden z głównych organizatorów imprezy. Konkurencje pływackie będą odbywały się w trzech kategoriach: kobiet, mężczyzn i dzieci. Zaplanowano m.in. starty rodzinne.  W planie mistrzostw jest także przeprowadzenie II Memoriału im. dr Krzysztofa Kaźmierczaka. Po zakończeniu zmagań sportowych w sobotę  organizatorzy dla uczestników zaplanowali wycieczkę – niespodziankę.  Oficjalne zakończenie mistrzostw odbędzie się 12 kwietnia.
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.