Previous
Next
Previous
Next

Akademia Wielkanocna w Stobiernej

sw14W środę 16 kwietnia uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Stobiernej, a także rodzice oraz zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystej Akademii Wielkanocnej. Część artystyczna została przygotowana przez młodzież z kl. VI szkoły podstawowej oraz kl. I-III gimnazjum pod kierunkiem pani Moniki Tadli-Pas. Uczniowie poprzez piękne wiersze i pieśni wprowadzili wszystkich zebranych w klimat wielkopostnej zadumy i refleksji. Wśród zaproszonych gości pojawił się m.in. wójt gminy Dębica pan Stanisław Rokosz, który złożył wszystkim zebranym życzenia spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Korzystając z okazji pan wójt bardzo serdecznie gratulował naszej pani Dyrektor kolejnej kadencji dyrektora ZS w Stobiernej. Wśród zaproszonych gości byli także: dyrektor GZEASiP – pani Adrianna Miazga, Radna – pani Bernadetta Ciszek oraz dyrektor CKiB – pan Marcin Ciszek. Po zakończonej części artystycznej pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody przyznane w różnych konkursach, m.in. w Szkolnym Konkursie na Stół Wielkanocny – miejsca I-sze zostały przyznane klasom III SP, V SP i II PG.
Pani Dyrektor złożyła wszystkim – nauczycielom, uczniom i przybyłym rodzicom najlepsze życzenia świąteczne oraz zachęciła do wzięcia udziału w Kiermaszu Wielkanocnym, z którego dochód oczywiście przeznaczony jest na wsparcie Domowego Hospicjum im. Jana Pawła II w Dębicy. Jesteśmy wdzięczni rodzicom za każdą pomoc – nie tylko finansową ale także poświęcony czas i trud włożony w przygotowanie pięknych ozdób wystawionych na kiermaszu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.