Previous
Next
Previous
Next

Marta Pyzińska. Można wybudować nowy most w Straszęcinie i zagospodarować kolejowy, ale to wymaga wysiłku

IMG_4435Marta Pyzińska wciąż nie ustaje w walce o uratowanie mostu kolejowego na Wisłoce. To, że starosta chce budować nowy most obok „igloopolowskiego” na Wisłoce jest dobre. Ale jeszcze lepsiej byłoby gdyby też  udało się uratować most kolejowy – uważa Pyzińska.
Pyzińska odnosi się w ten sposób do ostatnich wiadomości ze starostwa z których wynika, że starosta Bielawa deklarując, że będzie budował nowy most na Wisłoce i przestaje interesować się mostem żelaznym nad którym wciąż wisi widmo rozbiórki.
Jestem jak najbardziej za budową nowego mostu, ale również jestem wciąż gorącą zwolenniczką wykorzystania mostu żelaznego jako dodatkowej przeprawy na Wisłoce w rejonie Dębicy – mówi Pyzińska. To nie jest niemożliwe, tylko trzeba się do tego pomysłu przekonać i zabrać się do pracy. Gdyby pan Bielawa usiadł do rozmowy z panem Chudym i zaczęli myśleć jak to zrobić, na pewno coś by wymyślili dobrego w tej sprawie. Przecież to mądrzy ludzie.
Niestety do chwili obecnej most żelazny wciąż jest przeznaczony do rozbiórki. Ani starosta Władysław Bielawa ani wójt gminy Czarna Józef Chudy nie są zwolennikami ocalenia tego mostu a bez ich zgody nic nie da się zrobić.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.