Previous
Next
Previous
Next

IV MITYNG PŁYWACKI NIEPEŁNOSPRAWNYCH – ZAPROSZENIE

mitingWarsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II, Fundacja Rozwoju Edukacji, Pracy, Integracji oraz Państwowa Wyższa Szkołą Zawodowa w Tarnowie serdecznie zapraszają na IV Ogólnopolski Mityng Pływacki Osób z Niepełną Sprawnością.
Mityng odbędzie się 9 maja 2014 r. (piątek) w godz. od 09:00 do 14:00. W tym roku ponownie zapraszamy na basen pływacki znajdujący się na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie przy ul. Mickiewicza 8.
Oferujemy wszystkim przybyłym zawodnikom jak i ich opiekunom komfortowy, nowoczesny basen w pełni dostosowany do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością, obiekt w centrum miasta – mówi Mariusz Panek. Komfortowe szatnie, dogodnie usytuowana widownia, punkt medyczny, węzły sanitarne, bezpłatny parking przy samym budynku oraz gorący poczęstunek – to wszystko co czeka na naszych gości.
Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się na stronie www.repi.pl. Zapraszamy do zgłaszania zarówno drużyny, reprezentantów placówek rehabilitacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych oraz osoby indywidualne. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia br.
– Organizacja zawodów trwa kilka miesięcy, zaczyna się dzień po zakończeniu poprzednich – przekonuje Tomasz Eliasz Wardzała Prezes Zarządu Fundacji REPI i Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II. – Wyciągamy wnioski, wskazujemy na to co było dobre i powinno być powtórzone oraz to co powinno być wyeliminowane. Nasi goście muszą być zadowoleni, skoro przyjeżdżają po raz czwarty. Co więcej będą też zawodnicy z placówek, które do tej pory nie brały udziału w Mityngu.
Żadne działania nie byłby możliwe, gdyby nie osoby, firmy i instytucje, które wspierają finansowo i organizacyjnie tak wartościowe przedsięwzięcia. W tym roku są nimi PGNiG, Gmina Miasta Tarnowa – Urząd Miasta Tarnowa, Bruk-Bet, Centrum Ubezpieczeń DAJAKO Marszałek Województwa Małopolskiego. T. Wardzała dodaje, że – nie można zapominać o pracownikach i studentach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie oraz pracownikach Fundacji REPI. Pomimo licznych obowiązków podejmują dodatkowe zadania, aby zorganizować fenomenalną formę rehabilitacji i możliwość weryfikacji i samooceny osób z niepełną sprawnością. Jesteśmy im bardzo wdzięczni.
Jak zwykle będzie dobra zabawa, rywalizacja w duchu fair play i niezapomniane chwile emocji i wzruszeń.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.