Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dni Dębicy 2014

Liber i Natalia SzroederTrubadurzy oraz Liber i Natalia Szroeder to główne gwiazdy tegorocznych Dni Dębicy, które zaplanowano na 31 maja i 1 czerwca. Tradycyjnie będzie familijnie i radośnie, nie zabraknie koncertów i pokazów lokalnych artystów oraz atrakcji dla najmłodszych.
Święto Miasta zainaugurują w sobotnie popołudnie występy Młodzieżowej Orkiestry Dętej, dębickich wokalistów i grup tanecznych. Zaprezentuje się także Miejska Orkiestra Dęta, świętująca w tym roku jubileusz 55-lecia działalności.Wieczorem zagrają Trubadurzy, jeden z najstarszych i najbardziej znanych polskich zespołów bigbitowych. Został założony w 1963 w Łodzi, a debiutował w roku 1965 występem na festiwalu w Opolu, gdzie otrzymał nagrodę za debiut. Jego członkami byli wtedy Sławomir Kowalewski, Krzysztof Krawczyk, Marian Lichtman, Jerzy Krzemiński i Bogdan Borkowski, zaś wokalistką Sława Mikołajczyk, do których później dołączył Ryszard Poznakowski. Program drugiego dnia, dedykowany dzieciom i ich rodzicom, przepełniony został występami najmłodszych artystów, zabawami i konkursami. Na scenie zaprezentują się utalentowani tancerze i wokaliści, laureaci konkursów i przeglądów. Wokół sceny do wspólnej zabawy w bajkowej scenerii zachęcać będą animatorzy i aktorzy. Wieczorny blok artystyczny rozpocznie występ dębickiego chóru gospel, wokalistów oraz mistrzowskiej Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance. Następnie na scenie pojawi się Mateusz Mijal, twórca przebojów: „Winny”, „Niech się ludzie śmieją” , „Góraleczka”, który gościł na Dniach Dębicy cztery lata temu wraz z zespołem Chłopacy. Gwiazdami wieczoru będą Liber i Natalia Szroeder. Liber, czyli Marcin Piotrowski, członek hip-hopowej grupy Ascetoholix, jest kompozytorem, autorem tekstów, raperem i producentem. Natalia Szroeder to młoda polska wokalistka, laureatka wielu przeglądów wokalnych, w duecie z Liberem nagrała „Jane”, „Wszystkiego na raz” i „Nie patrzę w dół” – piosenki, które dotarły do pierwszych miejsc list przebojów w Polsce. Wśród imprez towarzyszących Dniom Dębicy znajdą się m.in. przejażdżki konne, przygotowane przez Ranczo „Hucułek”, „Czytanie na ławeczce” z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną, bieg pod hasłem: „Dębicka Dziesiątka – biegnij z nami, Maratończyk – dzieciom”, organizowany przez Klub Biegacza Maratończyk Dębica oraz parada psów pod okiem dębickiego oddziału OTOZ Animals.
Trubadurzy
Szczegółowy program imprez podamy wkrótce.
Organizatorzy zachęcają dębickie firmy do włączenia się w organizację Dni Dębicy. Każda forma wsparcia, ufundowanie nagród rzeczowych, firmowych gadżetów będzie pięknym gestem. Ze swej strony gwarantują promocyjną oprawę podczas imprez. Ponadto organizatorzy oferują możliwość prezentacji gospodarczej firm. Więcej szczegółów na stronie: www.mokdebica.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.