Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pani Sylwia Murdza Chrobak bije rekordy popularności na FB

IMG_006180-letnia Sylwia Murdza Chrobak ćwicząca sztuki walki staje się coraz popularniejsza na FB. Na profilu Ziemia Dębicka zamieściliśmy krótki film z treningu pani Sylwii. Do dziś polubiło go ponad 100 osób.
Film zamieściliśmy w ubiegłą środę, po ostatnim treningu amazonek. Panie uczyły się sztuki samoobrony. Wśród nich 80-letnia Sylwia Murdza Chrobak.
To chyba najstarsza w Polsce uczestniczka kursów sztuk walki – mówi Adam Szela, trener Amazonek. Kiedyś w Warszawie udział w takich zajęciach brała pani z rocznika 1939. No ale pani Sylwia jest fenomenem. Nie widać po niej tego wieku a poczuciem humoru mogłaby obdarować kilka osób.
Film z panią Sylwią można zobaczyć tutaj
https://www.facebook.com/photo.php?v=303891139768594&set=vb.225165470974495&type=2&theater
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.