Previous
Next
Previous
Next

Kadrowy weekend 48 Szczepu w Krakowie

wyjazd_kadrowyW miniony weekend 12-13 kwietnia kadra Prawie 48 Szczepu Dębowego Liścia im. Jana Szczepanika z Hufca ZHP Dębica wyjechała na biwak do Krakowa. Dwa bardzo intensywnie spędzone dni jeszcze bardziej zintegrowały kadrę i pozwoliły zaplanować dalsze działania.
W sobotę instruktorzy, drużynowi i przyboczni spędzili wspólnie czas spacerując po krakowskim ZOO. Druhna Justyna Curyło przygotowała także grę, której punkty znajdowały się na krakowskim rynku. Tego dnia wieczorem odbyła się też uroczysta kolacja kadry, podczas której każdy mógł wykazać się swoimi kulinarnymi umiejętnościami.
Po kolacji przyszedł czas na obrady rady szczepu, podczas których ustalono plany na najbliższą przyszłość dotyczące biwaku wiosennego, obozu letniego oraz przygotowywanego przez szczep zlotu Hufca ZHP Dębica.. Rada szczepu głosowała też nad ważnymi sprawami oraz zmianami dotyczącymi środowiska. Wszystkie podjęte decyzje wejdą w życie w maju, podczas rocznicowego biwaku szczepu. Na koniec dnia odbyło się także posiedzenie Kapituły Stopni Wędrowniczych, podczas którego swoje próby otworzyli: Patrycja Lenczowska – próba na stopień Harcerki Orlej oraz Szymon Dymiński – próba na stopień Harcerza Rzeczpospolitej. Opiekunem prób została phm. Karolina Cichowska HR. Natomiast druhna Gabriela Ćwik zamknęła z wynikiem pozytywnym próbę na stopień Harcerki Orlej, opiekunem próby był pwd. Mieszko Oleksy HR.
Po bardzo przyjemnym i intensywnie spędzonym weekendzie, z naładowanymi bateriami i głowami pełnymi pomysłów kadra 48 Szczepu wróciła do Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.