Previous
Next
Previous
Next

Prokuratura w Dębicy prowadzi postępowanie sprawdzające czy wójt gminy Czarna Józef Chudy nie naruszył prawa

skanokDębicka policja prowadzi postępowanie sprawdzające czy nie doszło do naruszenia prawa przez wójta gminy Czarna Józefa Chudego. Chodzi o sprawę drogi w Grabinach gdzie podczas asfaltowania  gminnej drogi wylano asfalt na prywatne działki.
Prowadzimy obecnie postępowania sprawdzające w sprawie inwestycji w Grabinach. Tam podczas asfaltowania pracownicy podlegli wójtowi gminy Czarna  wylali asfalt na prywatne działki. Rzekomo potem wójt miał zaproponować wykup tych gruntów od prywatnych właścicieli na rzecz gminy. Sprawę tą prowadzą dębiccy policjanci – mówi prokurator Krzysztof Sebastianka z dębickiej prokuratury.
Na pytanie – czy jeśli się potwierdzi, że taka sytuacja miała miejsce i grunty te zostały wykupione po tym jak je wcześniej wyasfaltowano to wójtowi postawione zostaną zarzuty-  Krzysztof Sebastianka odpowiedział: „Teraz jest za wcześnie aby o tym mówić, poczekam na materiały dowodowe zebrane przez policję i wtedy podejmę decyzję co dalej”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.