Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kompleks Basenów „Nemo”. Nagroda miesiąca za ”marzec” wylosowana- szczęśliwy numer to: 13969

nagroda_miesiaca_gosir_MARZECW okresie od 1 do 31 marca osoby korzystające z Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu kupując bilety wstępu otrzymywały numerowane kupony, które wzięły udział w losowaniu „Nagrody Miesiąca”. Do losowania dopuszczono kupony ponumerowane od numeru 11247 do 14389, z czego szczęśliwym okazał się kupon z numerem 13969.

Nagrodę lot zapoznawczy z Instruktorem z elementami szkolenia lotniczego nad Kompleksem Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu ufundowała Firma Royal-Star Aero.

Nagroda dla szczęśliwego posiadacza kuponu z numerem 13969 do odbioru w budynku Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu. Nagrodą miesiąca w kwietniu jest rower KARBON DINO 20 ufundował Dawid Szkotak z Firmy AXIPLAST Producent Opakowań z Tworzyw Sztucznych z Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.