Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Krawczyk: Zamierzam kandydować na burmistrza Dębicy. Organizuje własny komitet wyborczy

IMG_1353Były wiceburmistrz Dębicy Krzysztof  Krawczyk podtrzymuje swoją decyzję o kandydowaniu na stanowisko burmistrza Dębicy. Zamierza wystartować z własnego komitetu wyborczego, który zaczyna funkcjonować pod nazwą „Dębiczanie”
Krawczyk od czasu gdy odszedł z Urzędu Miejskiego pozostaje nieco w cieniu wielkiej lokalnej polityki. Obecnie pracuje w Tarnowie, gdzie jest dyrektorem oddziału firmy Bankorbet.
Już kilka miesięcy temu podjąłem decyzję, że wystartuje w wyborach na burmistrza Dębicy – mówi Krzysztof Krawczyk. Założyłem własny komitet wyborczy, który nazwaliśmy Dębiczanie. Skupia on w swoich szeregach kilkanaście osób z terenu Dębicy i okolic. Teraz pracujemy nad programem wyborczym dla miasta na lata 2014-2018, czyli na czas kolejnej kadencji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.