Previous
Next
Previous
Next

Łoś Kamiński. Razi mnie ta obłuda

losTadeusz Łoś Kamiński na swoim profilu Facebookowym opublikował swoją opinię na temat tego co dzieje się wokół Memoriału Smoleńskiego. Uważa on, że ci, którzy podgrzewają atmosferę wokół pomnika to obłudnicy, którzy za kilka tygodni będą kłaniać się przed Najświętszą Panienką na Placu Gryfitów. Całość tekstu zamieszczamy poniżej;
„Gdy przyglądam się temu co dzieje się wokół Memoriału Smoleńskiego czuję zażenowanie. Rwetes i sensacje robi kilku lokalnych politykierów licząc, że uda im się coś ugrać w gorącym wyborczym roku. Atmosfera skandalu jaką usiłują wywołać wokół pomnika upamiętniającego ofiary Katastrofy Smoleńskiej jest żenująca i niegodna chrześcijanina i katolika. A większość z nich uważa się przecież za wierzących. Za kilka tygodni będą kłaniać się, w Święto Trzeciego Maja, Matce Boskiej na Placu Gryfitów. Dziś zapowiadają, że w sobotę 12 kwietnia będą protestować przeciw czcącym pamięć 96 Polaków, którzy w tak tragicznych okolicznościach stracili życie w Smoleńsku. Obłuda, i zwykły polityczny cynizm to określenia, które cisną się na usta gdy się temu przyglądam. Razi mnie to i jednocześnie utwierdza w przekonaniu, że musimy walczyć o to aby pamiętano o tych co stracili życie pod Smoleńskiem. Bo jeśli przestaniemy to robić pamięć o nich zginie. I będzie deptana i fałszowana podobnie jak pamięć o oficerach zamordowanych w Katyniu w 1940 roku. Tam w tej haniebnej procedurze pomagali również nasi rodacy – z własnej lub przymuszonej woli. Tu, u nas w Dębicy, na naszych oczach pojawia się grono ich naśladowców. Czemu to robią nie wiem. Ale pewien jestem że w majowe święto kłaniać się będą Najświętszej Panience na Placu Gryfitów” – pisze na swoim profilu Tadeusz Łoś Kamiński.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.