Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mężczyzna potrącony na ul. Tuwima

police1Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na ulicy Tuwima w Dębicy. W wyniku zdarzenia do szpitala w Dębicy przewieziony został 74-letni mężczyzna.Do wypadku doszło około godz. 11.30 na ulicy Tuwima. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wyszedł nagle zza zaparkowanych pojazdów bezpośrednio pod nadjeżdżającego peugeota. W wyniku potrącenia do szpitala przewieziony został 74-letni mieszkaniec Dębicy. Policjanci pracujący na miejscu wypadku przebadali alkomatem kierowcę peugeota, 21-letniego mieszkańca Dębicy. Urządzenie wykazało jego trzeźwość. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.  Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.