Previous
Next
Previous
Next

Mieszkaniec Straszęcina okradł kapliczkę w Głowaczowej

PolicjaPolicjanci z Żyrakowa zatrzymali mężczyznę, który z kapliczki w miejscowości Głowaczowa ukradł obraz. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 10. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Żyrakowie ustalili sprawcę kradzieży obrazu z kapliczki. Do zdarzenia doszło 6 marca br. w miejscowości Głowaczowa. Po wyłamaniu drzwi wejściowych do kapliczki złodziej dostał się do jej wnętrza skąd ukradł obraz z wizerunkiem Jezusa Chrystusa. Policjanci ustalili że opisanego czynu dopuścił sie 39-letni mieszkaniec Straszęcina. Przesłuchany mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. W toku prowadzonego postępowania ustalono również, że zatrzymany mężczyzna uszkodził mienia o wartości 1000 zł i dopuścił się kradzieży z włamaniem do budynków gospodarczych w miejscowości Straszęcin. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.