Previous
Next
Previous
Next

Monika Pilarczyk vs Dominika Kobiałka – starcie dwóch rock’owych lasek

kingavoiceRywalizacja w czwartej edycji „The Voice of Poland” weszła na kolejny poziom. Już w sobotę widzowie Dwójki będą mogli obejrzeć drugi odcinek „Bitew”, a w nim starcie dwóch rock’owych dziewczyn. Na ringu staną podopieczne Marka Piekarczyka: Monika Pilarczyk i Dominika Kobiałka. Dziewczyny zmierzą się z utworem „Born to Be Wild” zespołu Steppenwolf.

 Po skompletowaniu drużyn przyszedł czas na wyłonienie ostatecznych uczestników. W trakcie „Bitew” Trenerzy wśród swoich podopiecznych wytypują pary, które walczyć będą o szansę na dalszy udział w programie. Do opiekunów należeć będą trudne decyzje, którzy wokaliści przejdą do kolejnego etapu. Uczestnicy, którzy odpadną mogą jednak zostać „skradzieni” i przejść do drużyny innych Trenerów. Monika Pilarczyk swoje umiejętności wokalne szlifowała w Krakowskiej Wyższej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nie zabrakło także epizodu z fortepianem, jednak dziewczyna stwierdziła, że „skoro inni robią to lepiej, poszukam swoich talentów gdzie indziej”. Rzeszę fanów zyskała dzięki zespołowi Fun Fire, w którym była wokalistką przez 5 lat. Co ciekawe, dziewczyna jest autorką wszystkich tekstów z repertuaru grupy. W czerwcu 2013 roku Fun Fire zakwalifikował się do Superdebiutów w Opolu. Wokalistka przez kilka lat pojawiała się u boku polskich gwiazd, supportując ich koncerty.Monika niedawno założyła z kolegą firmę finansową, ma własne biuro, chodzi w szpilkach i garsonce. Po godzinach zmienia się w rock’ową wokalistkę i ostrą laskę. Jest twardą kobietą, której, za jej bezpośredniość, boją się inne kobiety.Dominika Kobiałka jest muzycznym samoukiem, dla którego śpiew jest największą pasją w życiu. Pierwsze kroki na scenie stawiała z rockowym zespołem Brown, z którym rozstała się po dwóch latach. Następnie przez kilka lat współpracowała z kilkoma innymi składami uprawiając rzemiosło coverowe, co stanowiło formę praktycznego treningu i wokalnej szkoły przetrwania. Obecnie wokalistka współpracuje z zespołem Kuki Pau.Dominika nie uznaje zamykania się w ciasnych szufladkach gatunków. Muzyka jest dla niej synonimem wolności absolutnej. Poza działalnością muzyczną ma na swoim koncie także nagrodę dla najlepszej aktorki w festiwalu teatrów amatorskich.W bitwie wokalistki zmierzą się z utworem „Born to Be Wild” zespołu Steppenwolf. Która dziewczyna weźmie udział w kolejnym etapie programu – Dominka czy Monika? O tym widzowie Dwójki przekonają się w sobotę, 12 kwietnia, o godzinie 20.05.
 
Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20.05.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.