Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poseł Jan Warzecha. Apeluje o spokój podczas uroczystości odsłonięcia Memoriału Smoleńskiego. Nie wiem, czy przyjedzie na nią Jarosław Kaczyński

warzechaPoseł Jan Warzecha zwrócił się z apelem do szefów dębickich struktur różnych partii o zachowanie spokoju podczas sobotniej uroczystości odsłonięcia Memoriału Smoleńskiego. Nie wiem czy do Dębicy na nią przyjedzie Jarosław Kaczyński – powiedział w rozmowie z nami.
W najbliższą sobotę 12 kwietnia ma zostać odsłonięty Memoriał Smoleński. Od kilku tygodni zapowiadana jest również właśnie tego dnia pikieta przeciwników pomysłu usytuowania Memoriału na Placu Mikołajkowów.  Jan Warzecha apeluje do mieszkańców Dębicy i partii politycznych o uszanowanie pamięci 96 osób, które będzie ten pomnik upamiętniał.
Zwróciłem się do lokalnych działaczy politycznych o zachowanie spokoju podczas przebiegu uroczystości odsłonięcia Memoriału – mówi Jan Warzecha. To może być piękna chwila w historii miasta, ale może być również tak, że nieliczna grupa może zakłócić jej przebieg i za pośrednictwem niektórych mediów pójdą w świat wypaczone relacje o całej idei tego przedsięwzięcia.
Warzecha podkreśla, że Memoriał ma za zadanie upamiętniać wszystkie ofiary katastrofy.
Zaprosiliśmy na tę uroczystość rodziny wielu ofiar Katastrofy Smoleńskiej – dodaje Warzecha. Wielu z nich zapowiedziało, że do Dębicy przybędzie.
Nie wiadomo czy  w sobotę do Dębicy przyjedzie Jarosław Kaczyński.
Ani nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić – mówi pytany o tę sprawę Warzecha.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.