Nagawczyna. Nie udzielił pomocy potrąconemu rowerzyście

PoliceW wypadku, do którego doszło w niedzielę około 9.15 w miejscowości Nagawczyna ucierpiał kierujący rowerem. Kierowca samochodu, który potrącił 18-letniego rowerzystę odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili go i zatrzymali.  
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem honda accord nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. Doszło do potrącenia kierowcy jednośladu. Kierujący hondą nie udzielając pomocy poszkodowanemu odjechał z miejsca zdarzenia. Rowerzystę z obrażeniami przewieziono do szpitala w Rzeszowie. Funkcjonariusze ustalili sprawcę potrącenia, okazał się nim 26-letni mieszkaniec Pilzna. Mężczyzna został zatrzymany poza powiatem dębickim i przebadany alkomatem. Urządzenie wykazało, że był trzeźwy. Zabezpieczony przez policjantów materiał dowodowy pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Sprawca zdarzenia odpowie również za nieudzielenie pomocy poszkodowanej osobie. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.