Previous
Next
Previous
Next

Stefan Baran też nie będzie kandydował do Rady Powiatu?

baran
Stefan Baran

Wiele wskazuje na to, że nie tylko Wiesław Lada nie będzie kandydował do Rady Powiatu. Prawdopodobnie tak sam zamiar ma Stefan Baran ze Starej Jastrząbki.
Kiedy zapytaliśmy go o tę sprawę odpowiedział pytaniem: „A skąd o tym wiecie? Ale macie informacje!”. Stefan Baran nie odpowiedział wprost, ale dał do zrozumienia, że tak jest w rzeczywistości. W najbliższych wyborach samorządowych wystartuje do Rady Gminy Czarna. Tego też oficjalnie radny nie potwierdził, ale z naszych informacji wynika, że tak z pewnością będzie.
Jeśli Wiesław Lada i Stefan Baran nie wystartują do Rady Powiatu, to w pewnym sensie powstanie „próżnia” w okręgu wyborczym Czarna – Żyraków, z którego mandat uzyskali obaj panowie. Kto ich zastąpi to dziś pytanie otwarte.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.