Previous
Next
Previous
Next

Patriotycznie w Miejskim Przedszkolu nr 12 w Dębicy

P4038917W czwartek 3 kwietnia 2014 r w związku z realizacją tematu rocznego „Kto Ty jesteś- Polak mały” w Przedszkolu Miejskim Nr 12 w Dębicy odbył się Przegląd Piosenki Patriotycznej przygotowany przez nauczycielki Justynę Smalarz i Beatę Knot. Dzieci z wszystkich przedszkolnych grup uczestniczyły w tym wydarzeniu. Reprezentanci każdej z grup wykonali jedną pieśń patriotyczną. Karolinka z grupy I śpiewała „Krakowiaczka”, Bartuś i Amelka z grupy II „Białe róże”, Bernard z grupy III „Hymn Narodowy”, Łukaszek z grupy IV „Płynie Wisła, płynie” i Angelika z grupy V „Wojenko, wojenko”. Wszystkie występujące dzieci wykazały się niesamowitą odwagą i talentem wokalnym, a dla niektórych z nich był to pierwszy występ przed tak liczną publicznością. Zostały one nagrodzone dyplomami i nagrodami, które ufundowały nauczycielki przygotowujące Przegląd oraz Dyrekcja PM 12 w Dębicy. Pozostałym przedszkolakom wręczono słodkości. Poprzez udział w tego typu wydarzeniach wspierane jest wychowanie patriotyczne młodego pokolenia przez różnorodne formy artystyczne oraz propagowane są treści patriotyczne w edukacji artystycznej dzieci. Celem przeglądu było upowszechnienie wśród dzieci piosenki patriotycznej oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.