Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poseł Kazimierz Moskal o swoim kandydowaniu na burmistrza: Nie mówmy teraz o tym.

IMG_0326O pośle Kazimierzu Moskalu mówiło się ostatnio, że może być kandydatem PiS na burmistrza w Dębicy lub Ropczycach. Ta partia dość gruntownie przygotowuje się do wyborów samorządowych i stawia na mocnych kandydatów. Ale Kazimierz Moskal ani nie zaprzecza ani nie potwierdza. Nie mówmy teraz o tym – odpowiada zapytany o tę sprawę.
Kazimierz Moskal w ten tajemniczy sposób odniósł się do spekulacji, jakoby miał zostać kandydatem PiS na burmistrza któregoś z miast – Dębicy lub Ropczyc. Każde miasto jest prawdopodobne bo w każdym z nich nie ma wyraźnego, przynajmniej na obecną chwilę, kandydata na burmistrza. Kazimierz Moskal mógłby być dobrym kandydatem w obu miastach, ale czy będzie ? Trudno wyobrazić sobie ten scenariusz w Dębicy, gdzie PiS-em rządzi niepodzielnie poseł Jan Warzecha i to on z tej kwestii będzie miał decydujące zdanie. A w Ropczycach? Tam z kolei Kazimierz Moskal jest w PiS numerem 1. Czy zdecyduje się wystartować – zobaczymy już niebawem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.