Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

A czyjeż to nóżki? Piękne takie

nogi2 nogiWiosna, wiosna, wiosna. Na każdym kroku. Również na piątkowej uroczystości z okazji 75-lecia otwarcia Firmy Oponiarskiej nie brak było wiosennych akcentów. W wiosennych kreacjach przybyły do fabryki produkującej opony panie, których piękno i radosny  nastrój uchwyciliśmy na  fotografiach. Dla naszych Czytelników mamy zagadkę?  Czyje to nogi prezentowane są na załączonych zdjęciach? Prawidłowe odpowiedzi nagrodzimy zestawami kosmetyków. Maile prosimy z  przesyłać na adres redakcja@gryfmedia.pl. Czekamy na nie do jutra do 10.00.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.