Previous
Next
Previous
Next

Potrzebny dom dla Tajgi

tajga11Śliczna, czarna podpalana sunia potrzebuje domu na zawsze. W listopadzie ubiegłego roku trafiła do jednego z gminnych przytulisk, gdzie większość czasu siedziała w kojcu. Kilka tygodni temu jej sytuacja znacznie się zmieniła – pojechała do domu tymczasowego. Nie może tutaj jednak już długo zostać – nie potrafi się dogadać z innymi psami, a do tego urządza sobie polowania na kury, które są w pobliżu. Jeśli szybko nie znajdzie domu grozi jej powrót za kraty w azylu…
Tajga to młodziutka sunia, w zasadzie szczenię. Widać niestety, że mimo wieku musiała już mocno doświadczyć do jakiego zła zdolny jest człowiek. Wcześniej bała się każdej próby kontaktu. Teraz jest już lepiej. Nie mniej jednak będzie potrzebowała wyrozumiałego i spokojnego opiekuna, zwłaszcza na początku. Wysterylizowana. Tajga dalej czeka na dom. Poczyniła ogromne postępy. Już spokojnie pozwala się głaskać i tulić. Sama pcha się na kolana i nie chce schodzić:) Nie mniej jednak ma problem w kontaktach z innymi psami. Niektóre – zwłaszcza mniejsze i spokojne samce akceptuje, większych się boi, ucieka od nich piszcząc, nie dogaduje się z sukami.
Prosimy o pomoc dla Tajgi.
Kontakt w sprawie adopcji: 508 861 894.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.