Previous
Next
Previous
Next

Turniej Mini Hokeja

hokrkW minioną niedzielę na dębickim lodowisku odbył się turniej Mini Hokeja dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych. W zawodach wzięły udział 2 zespoły z Dębicy i Sanoka oraz drużyna z Krakowa. Najlepsi okazali się zawodnicy Niedźwiadków Sanok I którzy po niezwykle zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonali UKH Dębice I 10:9. Dębiczanie ostatecznie zajęli 3 i 5 miejsce. Poza turniejem swoje spotkanie rozegrali również początkujący adepci hokeja z UKH Dębica III i IV Wszyscy uczestnicy turnieju niezależnie od miejsca zostali nagrodzeniu złotymi medalami.
UKH Dębica I:
Wrona Oskar, Pękala Mikołaj, Maniak Wiktor, Żądło Kamil, Balasa Dawid, Smagacz Igor, Baran Jakub, Magdoń Tomasz, Kielar Bartosz, Wolski Tomasz, Krzemiński Karol
UKH Dębica II:
Gawron Klaudia, Cebula Julian, Gawle Jakub, Last Harriosn, Last Mateusz, Maniak Roksana, Wójtowicz Jakub, Kubieniec Jakub, Sajdak Konrad, Bieszczad Maciej, Różański Igor, Bieszczad Tobiasz, Wojtaszek Wojciech
Tabela:
1. Niedźwiadki Sanok I
2. MKS Cracovia Karków
3. UKH Dębica I
4. Niedźwiadki Sanok II
5. UKH Dębica II
Marcin Hadowski

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.