Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Radio Rzeszów – Ponad 2,5 tysiąca owadów na wystawie w dębickim Muzeum

motyle
Motyla na wystawie w dębickim Muzeum. fot. Wojciech Wójcik (Radio Rzeszów)

Niezwykłą wystawę przygotowało Muzeum Regionalne w Dębicy. Można tam obejrzeć ponad 2,5 tysiąca rożnych gatunków motyli, chrząszczy, pająków, komarów, mrówek i innych owadów. To mieszkańcy okolicznych lasów łąk a także domów, w których żyją ludzie.
Całość artykułu można przeczytać tutaj
http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/item/27781-ponad-2-5-tysiaca-owadow-na-wystawie-w-debickim-muzeum

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.