Previous
Next
Previous
Next

Sąsiedzi zapraszają – Rodzinne świętowanie w Jaśle

Rysunek1Już za niedługo obchodzić będziemy jedno z najważniejszych dla nas Polaków święto – rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Z tej okazji Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła serdecznie zachęca, aby ten dzień przeżyć patriotycznie, rodzinnie, ale przede wszystkim wspólnie.
Miasto przygotowało propozycję spędzenia tych dni w atmosferze rodzinnej. Tradycyjnie uroczystości trzeciomajowe rozpoczną się mszą święta w intencji Ojczyzny na jasielskim rynku o godz. 10. Po mszy świętej w parku miejskim można będzie wysłuchać i obejrzeć występy: chóru Soli Deo oraz recytatorów z Jasielskiego Domu Kultury, a także wspólnie pośpiewać pieśni patriotyczne przy akompaniamencie Miejsko-Kolejowej Orkiestry Dętej.
Natomiast 4 maja zapraszamy na „Piknik Rodzinny na Kwiatowej”. Od godziny 15 do 20 na tym kompleksie rekreacyjno-sportowym powstanie miasteczko kawaleryjskie, dla dzieci przygotowane zostaną dmuchane zjeżdżalnie, lunapark oraz gry zabawy i konkursy. Dodatkowo skosztować będzie można produktów lokalnych i wysłuchać koncertu w wykonaniu big bandu Jass Brass Consort.
Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Każdy, kto w tym dniu będzie chciał odwiedzić Kwiatową, będzie mógł skorzystać ze specjalnego środka transportu – pomiędzy centrum miasta a Kwiatową kursować będzie bezpłatna kolejka turystyczna. Piknik na Kwiatowej zorganizowany został w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.
Serdecznie zapraszamy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.