Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Udany sezon UKS Morsy

Sezon startowy 2013/14 zakończyliśmy udanymi występami w trakcie zawodów w Krakowie. W stolicy małopolski w kwietniowy weekend odbył się „Puchar Krakowa” (12.04) oraz „Walley Cup Kraków” (13.04). W obu tych imprezach zaprezentowali się nasi zawodnicy.
W „Pucharze Krakowa” organizowanym dla zawodników do 11. roku życia, w naszych barwach, w najmłodszej grupie wiekowej – klasie wstępnej (dzieci uczęszczające do przedszkoli) – z bardzo dobrej strony pokazała się Zofia Szczęsna. Aż o 6 punktów poprawiła swój wynik z poprzednich zawodów, co tym razem pozwoliło jej na zajęcie 13. miejsca. Serdecznie Zosi gratulujemy i liczymy na jej dalsze postępy.
W niedzielę do rywalizacji przystąpili nasi starsi i bardziej doświadczeni zawodnicy.
auksWystępy rozpoczęliśmy od kategorii klasy srebrnej młodzieżowej. Reprezentujące nas w tej grupie Wiktoria Żurek i Nikola Ciećkiewicz wylosowały dwa ostatnie numery startowe, nie przeszkodziło im to jednak w zaprezentowaniu swoich wysokich umiejętności, co docenili również sędziowie, przyznając naszym dziewczynom dwa pierwsze miejsca. Puchar za zwycięstwo odebrała Nikola, a srebrny krążek zawisł na szyi Wiktorii.
Również w klasie srebrnej solistek, w kategorii wiekowej „A” zdobyliśmy srebrny krążek, a jego autorką była Ewa Mazur, która w drugiej części sezonu prezentowała bardzo wysoką formę i utrzymała ją do ostatnich zawodów.
Wśród solistów w klasie złotej młodzieżowej rywalizował Stefan Świstak, po raz kolejny kończąc rywalizację na pierwszym miejscu. Tym samym Stefan zwyciężył we wszystkich siedmiu imprezach, w tym także międzynarodowych, w których w tym sezonie brał udział.
Piąty medal w Krakowie wywalczyła Justyna Olchawa. W grupie złotej „A” stanęła na najniższym stopniu podium.
W trakcie zawodów, ze swoim programem interpretacyjnym wystąpiła ponad to Beata Świstak. Mimo, że jej staż na lodowej tafli względem konkurentek jest najkrótszy, nawiązała wyrównaną walkę z rywalkami, ostatecznie plasując się na 8. miejscu.
Startami w Krakowie zakończyliśmy udany dla nas sezon 2013/14. Aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego, zaraz po Świętach Wielkanocnych rozpoczniemy treningi ogólnorozwojowe i baletowe, które potrwają do końca czerwca.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.