Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sukces Dębiczanki Sabiny Kipa

sabinaSabina Kipa mieszka w Dębicy, ma 16 lat i jest uczennicą I klasy Liceum Plastycznego przy Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie. Kilka dni temu zajęła pierwsze miejsc w kategorii multimedialnej X edycji konkursu o nagrodę im. ks. Jerzego Popiełuszki pod hasłem: „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”.
Konkurs organizowany był przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, a uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się podczas XXXIV Pielgrzymki Obrońców Życia Człowieka na Jasnej Górze – 22 marca w Auli o. Kordeckiego. Sabina – przygotowała film animowany pt.”Struny Życia”. Najwięcej prac napłynęło właśnie w tej kategorii. Udział w konkursie zaproponowała jej nauczycielka religii z tarnowskiego liceum. Sabina nie boi się wyzwań, a zwłaszcza wyzwań w obszarze pasji jej życia – ANIMACJI (która pochłania ją bez reszty), dlatego postanowiła podjąć się zadania. Z sukcesem, jak widać. Serdecznie gratulujemy!.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.