Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka. Sprostowanie – Nowa sekretarka wójta gminy Dębica -to był żart.

Tunezja 023Wczoraj najwięcej emocji i zainteresowania wśród naszych Czytelników wzbudził artykuł o nowej sekretarce wójta Stanisława Rokosza. Był to nasz primaaprilisowy żart. Niniejszym dementujemy tę informację. W gminie Dębica wciąż funkcję sekretarki wójta gminy sprawuje Danuta Szostak i póki co nic nie zapowiada zmian na tym stanowisku.  Urocza Pani Bernadette nie rozpoczęła pracy w Urzędzie Gminy Dębica ani w żadnej instytucji podległej gminie Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.