Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

ŚWIĘTO KSIĄŻKI DLA DZIECI W BIBLIOTECE W PUSTKOWIE

IMG_14772 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, to także dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Święto to, ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych. Ma promować piękną literaturę i grafikę dla młodego czytelnika.
W tym dniu do biblioteki w Pustkowie zagościły aż dwie grupy pełne młodych, wesołych czytelników. Pierwsza, to klasa „O” z opiekunami – Joanną Cichoń-Pogodą i panią Dorotą Kołodziej. Maluszki wysłuchały pięknych baśni i bajek czytanych przez panią bibliotekarkę. Druga grupa to przedszkolaczki pod opieką pani Aliny Kochańczyk i Marty Bosak. Mali „ciekawscy” chętnie zapoznali się z bajeczkami, jakich jest bardzo dużo, następnie wymalowały wesołe kolorowanki, które na pamiątkę spotkania nakleiły na książce. Oczywiście książkę zostawiły w bibliotece, by odwiedzać i często wracać do świata bajek. Wszystko odbyło się w atmosferze pysznych ciasteczek i słodkich napojów przygotowanych przez panią bibliotekarkę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.