Previous
Next
Previous
Next

Pustków Osiedle. Na basenie rywalizowali uczniowie klas III

DSC007732 kwietnia br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się Gminne Mistrzostwa w pływaniu klas III z terenu Gminy Dębica pn.: „Już Pływam”. Zawody zorganizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. W zawodach udział wzięło 52 zawodników z 13 szkół z terenu gminy. Zawody podzielone były na dwie grupy chłopcy i dziewczęta. Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale za zajęcie I – III miejsca, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty za udział w zawodach, które wręczyli Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz, Przewodniczący Rady Gminy Dębica Piotr Żybura i Z-ca Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztof Lipczyński. Były to pierwsze zawody organizowane dla szkół z terenu gminy Dębica na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu. W najbliższym czasie zostaną zorganizowane zawody klas II i I. Zakończeniem zawodów będzie wielki finał trzech etapów.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt klas III:
I miejsce – Bieszczad Anna – Zespół Szkół Nagawczyna z czasem: 12,08
II miejsce – Maciocha Natalia – Zespół Szkół Pustynia z czasem 13,54
III miejsce – Szaraniec Patrycja – Zespół szkół Stobierna z czasem 13,68
Klasyfikacja końcowa chłopców klas III:
I miejsce – Orłowski Grajcan – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem: 9,06
II miejsce – Sobuś Szymon – Zespół Szkół Pustków – Osiedla z czasem 13,38
III miejsce – Piotrowski Jan – Zespół Szkół Nagawczyna z czasem 14,21
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.