Previous
Next

Zapraszamy na śmierdzącą majówkę. Do Głowaczowej.

IMG_0492Miłośników ekstremalnych doznań zapraszamy do Głowaczowej – mówi jedna z osób mieszkających w pobliżu oczyszczalni ścieków. Smród jest niemiłosierny. Najgorzej jest wieczorami.
Wieczorem śmierdzi niemiłosiernie, nie da się otworzyć okien i dłużej wytrzymać na zewnątrz – mówi nasz rozmówca. A i tak smród wciska się przez okna do wnętrza domów. No k…a nie da się tak żyć!
W pobliżu oczyszczalni ścieków zlokalizowanych jest kilkadziesiąt domów, mieszka tam kilkaset osób. Smród zatruwa im życie.
Zapraszamy do Głowaczowej wszystkich amatorów ekstremalnych przeżyć – mówią mieszkańcy. A szczególnie naszego sołtysa, radnego oraz wójta gminy Józefa Chudego. Na śmierdzącą majówkę do Głowaczowej. Gwarantujemy, niezapomniane, śmierdzące doznania!
Wczoraj na smród uskarżały się osoby wracające z kościoła. Grupa kobiet idących z nabożeństwa narzekała na fetor unoszący się z oczyszczalni.
Na zebraniach wiejskich piały z zachwytu nad tym jak dobrze w Głowaczowej rządzi władza i psy wieszały na tych, którzy otwarcie zaczęli mówić że śmierdzi – dodaje nasz rozmówca. Teraz same przekonują się, że nie śmierdzi, ale wręcz cuchnie! Faktom się nie da zaprzeczyć.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.