Previous
Next
Previous
Next

Zablokowana droga w Brzostku

brostek
Droga w Brzostku jest zablokowana . źródło: www.brzostek.pl

Zablokowana jest droga krajowa nr 73 relacji Pilzno – Jasło. Przed godz. 7 w Brzostku na ul. 11-go Listopada zderzyły się dwa samochody ciężarowe i bus. Do szpitala przewieziono kierowcę i dwóch pasażerów busa. Policjanci organizują objazdy dla samochodów osobowych, ciężarówki muszą czekać. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego volvo prawdopodobnie zjechał na przeciwny pas, zderzył się z renault trafic, który pchnięty został uderzony przez kolejny samochód ciężarowy. Do szpitala przewieziono trzy osoby z renault.
Jak wygląda sytuacja w Brzostku można zobaczyć na żywo klikając w ten link
http://www.brzostek.pl/index.php?http%3A%2F%2Fwww.brzostek.pl%2Fkamera.html
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.