Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wiesław Lada. Nie będę kandydował do Rady Powiatu

ladaPochodzący z Żyrakowa i związany z PSL Wiesław Lada deklaruje,  że nie będzie kandydował do Rady Powiatu w najbliższym wyborach. Ale nie wyklucza, że będzie kandydował do Sejmiku Województwa Podkarpackiego lub na wójta gminy Żyraków.
Wiesław Lada jest bardzo tajemniczy i o swoich planach politycznych mówi niechętnie. Przyznaje, że nie zamierza kandydować do Rady Powiatu, ale nie zaprzecza też zapytany czy będzie kandydował do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Podobnie jak nie zaprzecza gdy pada pytanie o ewentualne kandydowanie na wójta gminy Żyraków. To może mieć sens, bo PLS notujący ostatnio dość słabą popularność może zechcieć postawić na znanego w gminie Żyraków polityka. Może to spowodować konflikt z Markiem Rączką, który również raczej z PSL zamierza ubiegać się ponowny wybór na wójta.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.