Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dni Dębicy w deszczu

IMG_3599Dni Dębicy rozpoczęły się dziś oficjalnie parę  minut pod godzinie 17.00. Pogoda niestety nie dopisała, zimno, deszcz i chwilowe tylko przejaśnienia sprawiły, że na Rynku nie było tłumów. Stoiska ze słodyczami, gorące kiełbaski, dmuchańce i trampoliny dla dzieci to stały element święta miast, które i tym razem są podczas święta miasta. Na scenie występy gości z Ukrainy i dębickich artystów.
Oficjalnego rozpoczęcia Święta Miasta dokonał burmistrz Dębicy Paweł Wolicki. Na ten dzień przybyli przedstawiciele zaprzyjaźnionych miast z Ukrainy, Rumunii, Węgier i Bułgarii. Obecni też byli przedstawiciele polskiego parlamentu posłowie Kazimierz Moskal, Jan Warzecha, senator Zdzisław Pupa oraz nowo wybrany europoseł Stanisław Ożóg. Podziękował on za oddane na niego i PiS głosy i życzył wszystkim mieszkańcom miasta dobrej zabawy.
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.