Previous
Next
Previous
Next

Zdjęcie nieostre ale radość prawdziwa. Dębicko – chińska!

IMG_3559Szczerze ucieszył się podczas dzisiejszych Dni Dębicy wójt Stanisław Rokosz gdy spotkał swojego chińskiego gospodarza u którego gościł kilka tygodni temu. On sam również rozpromienił się na widok swojego polskiego przyjaciela i obaj panowie rzucili się sobie w objęcia wymieniając szczerze uściski. Tę z pewnością historyczną chwilę udało nam się uchwycić na fotografiach – zdjęcia są trochę nieostre ale radość z nich bije prawdziwa.
Gdy opadły już emocje powitań, Rokosz szczerze powiedział, że nie wie czy przeżyłby kolejną wizytę w Chinach. Cokolwiek by to nie miało znaczyć zabrzmiało bardzo szczerze. A swoją drogą, ugościć tak Rokosza, że ten zaczyna się obawiać się o swoje życie to jest coś! Ale jak widać Chińczycy potrafią. Teraz pora na polski rewanż. Coby wstydu nie było!
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.