Dzień Matki i Ojca w Przedszkolu nr 11

05 fot. tsfotografia Tomasz Solecki dzieĹ„ matki PM 1127 maja w Przedszkolu Miejskim nr 11 przy ul. 3 Maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Przedszkolaki ubrane w biało – czerwone stroje śpiewały piosenki i recytowały wierszyki swoim rodzicom. Po części artystycznej dzieci złożyły swoim rodzicom  najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.
Fot. Tomasz Solecki
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.