Previous
Next
Previous
Next

Drugie wydanie „Nieustraszonych” jest już w Dębicy.

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnDrugie wydanie „Nieustraszonych” właśnie dotarło dziś do Dębicy. Książka tym razem zawiera historie ośmiu kobiet, które opowiadają swoje historie walki z rakiem. Zawarte w niej są również wywiady z lekarzami z  Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, którzy na co dzień zajmują się leczeniem chorych na raka.
Po raku może być pięknie – to podtytuł książki. – Chcemy aby na własnym przykładzie pokazać, że po raku wciąż jest się człowiekiem i można pięknie żyć – mówią bohaterki książki, kobiety które przeszły lub przechodzą właśnie chorobę nowotworową.  Pokazujemy, że mamy marzenia i je realizujemy. Ta książka jest między innymi o tym.
Nieustraszone można będzie otrzymać w najbliższą niedzielę na dębickim Rynku podczas Dni Dębicy. Za kilka dni jej elektroniczna wersja zostanie umieszczona również w internecie.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.