Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Juniorzy z Pilzna wygrywają

00179 uczestników rywalizowało w X Jubileuszowym Turnieju Szachowym o Puchar Firmy OMEGA Pilzno. O nagrody walczono w pięciu różnych kategoriach. Spośród reprezentantów naszej gminy najlepiej zaprezentowali się juniorzy, którzy sięgnęli po zwycięstwo. Wśród chłopców wygrał Krzysztof Bartuzi, a wśród dziewcząt na pierwszym miejscu znalazła się Weronika Szumowicz.
W hali sportowej gimnazjum w Pilźnie pojawili się zawodnicy z Podkarpacia, Małopolski, a także ze Lwowa. O punkty walczyli w kategorii „open” oraz w kategorii juniorów. Przy szachownicach usiedli zawodnicy między innymi: z Czarnej, Tarnowa, Mielca, Dębicy, Mielca, Rudnika, Krakowa, Rzezawy, Wadowic, Brzozowa, Ropczyc, Wadowic, Zalasowej.
Obok satysfakcji z gry na każdego z uczestników czekały upominki, a najlepsi wyjechali z Pilzna z nagrodami. Każdy zawodnik otrzymał plecak z gadżetami od firmy Omega i od Burmistrza Pilzna Ewa Gołębiowskiej, która wykorzystała okazję, by tym sposobem poinformować o obchodach 660-lecia Pilzna. Specjalne nagrody otrzymali także najmłodsza zawodniczka, i najmłodszy i najstarszy zawodnik, a także najlepszy junior i juniorka z Hetmana Pilzno.
Podczas ceremonii zamknięcia turnieju Mariusz Godawski, główny sponsor turnieju,  podziękował Aleksandrowi Kłuskowi i Józefowi Dańkowi za stworzenie szachowego klubu w Pilźnie i długoletnią bezinteresowną popularyzację szachów.
wyniki
grupa A OPEN:
1. Lewicki Mirosław Czarna
2. Lewtak Damian Czarna
3. Sygulski Bogdan Pilzno
4. Ustianovich Nazar Ukraina Lwów
5. Mika Tomasz Czarna
6. Nester Ihor Ukraina Lwów
7. Czernicki Bogdan Kraków
8. Markiewicz Jerzy Pilzno
9. Lewtak Dominik Czarna
10. Wilk Tomasz Mielec
W grupie A Juniorzy:
1. Lewtak Dominik Czarna
2. Wilk Tomasz Mielec
3. Płaneta Wojciech Tarnów
4. Miśkiewicz Kamil Pilzno
5. Poręba Rafał Rzezawa
6. Gwóźdź Cypriam Pilzno
7. Wolak Kamil Pilzno
8. Kilian Andrzej Tarnów
9. Kucharski Bartłomiej Dębica
10. Pędrak Mateusz
W grupie A Juniorki:
1. Poręba Weronika Rzezawa
2. Pędrak Paulina Pilzno
3. Wolak Julia Pilzno
4. Mirowska Oliwia Pilzno
5. Należna Gabriela Rzezawa
6. Mróz Lena Rzezawa
7. Trybowska Anna Rudnik
8. Wojtas Emilia Brzozów
9. Para Joanna Wadowice Górne
10. Burdzy Joanna
W grupie B Juniorzy:
1. Bartuzi Krzysztof Pilzno
2. Liszka Karol Zalasowa
3. Gągała Piotr Pilzno
4. Kolbusz Jan Pilzno
5. Szewczyk Jakub Pilzno
6. Bartuzi Michał
7. Krakowski Oliwier Mielec
8. Markiewicz Jacek Tarnów
9. Sok Szymon Pilzno
10. Krawiec Jakub Pilzno
W grupie B Juniorki:
1. Szumowicz Weronika Pilzno
2. Hals Emilia Pilzno
3. Mazurek Maja Brzozów
4. Godawska Wiktoria Pilzno
5. Łukasik Oliwia Pilzno
źródło. UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.