Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Sesja rady Gminy Dębica – podziękowali Miłośnikom Zwierząt Azorkowo

111Wczoraj podczas sesji Rady Gminy oprócz porządku obrad odbyła się zbiórka wśród Radnych na Polski Czerwony Krzyż, a także odbyło się wręczenie zarówno opiekunom, jak również członkom klubu Miłośników Zwierząt „Azorkowo” podziękowań i drobnych upominków. Agata Wiater, Anna Pondo i Rafał Urban otrzymali listy gratulacyjne za pracę, oddanie i poświęcony czas. Edukacja humanitarna jest formą wychowania zmierzającego do otwarcia na szeroko pojmowanego „bliźniego”, którego celem jest wyzwalanie wrażliwości i empatii oraz ugruntowanie ich jako trwałych pozytywnych postaw stających się z czasem naturalnym elementem życia społecznego. Gmina Dębica jako jedyna na Podkarpaciu została doceniona w kategorii „Czas wolny dzieci i młodzieży – czas rozwoju” za program „Edukacja humanitarna – sposobem aktywizacji uczniów”, co w dużym stopniu zasługa działającej w Klubie Miłośników zwierzat „Azorkowo” młodzieży.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.