Kobieta potrącona przez bus-a w Parkoszu nie żyje.

policePolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano  w Parkoszu. Kierowca osobowego busa potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Piesza z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala w Tarnowie, gdzie zmarła.
Do wypadku doszło po godz. 7 w Parkoszu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego busa potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Poważnie ranną pieszą przewieziono do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy, kilka godzin później, kobieta zmarła. Nikt z podróżujących busem nie został ranny. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.