Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nieustraszone. Po raku może być pięknie. – nowa książka Dębickich Amazonek

OKLADKA 2014Taki właśnie tytuł nosi nowa książka o Dębickich Amazonkach, która za kilkanaście będzie rozdawana mieszkańcom Dębicy. – W tej książce chcemy pokazać, że choroba nowotworowa nie piętnuje, że po raku można pięknie żyć – mówi Marzena Mordrska Czuchra, inicjatorka powstania książki.
W pierwszej książce „Nieustraszone. Historie Dębickich Amazonek walczących z rakiem piersi” przestawione zostały historie dziewięciu kobiet, które zachorowały na raka piersi i opowiedziały swoją historię.
Teraz pokazujemy dalsze losy kilku bohaterek i przedstawiamy panie, które uratowały nasze akcje – dodaje Marzena Mordarska Czuchra. Jedną z nich jest Małgorzata Wilk. Jej historia jest zawarta w nowej książce.
Książka zawiera też wywiady z lekarzami którzy zajmują się leczeniem raka piersi.
Chcieliśmy w ten sposób pokazać czytelnikom w jaki sposób leczy się tę chorobę. A nikt więcej o tym nie wie niż lekarz, który na co dzień ma z tym do czynienia z ludźmi chorymi na raka. Na łamach naszej książki znajdują się wywiady z dr.n.med Pawłem Bastą, dr.n. med  Katarzyną Wadowską – Jaszczyńską i dr Joanną Streb. Wszyscy pracują w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie – mówi Marzena Mordarska Czuchra.
Książka będzie rozdawana mieszkankom miasta podczas tegorocznych Dni Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.