Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Krempna zaprasza na Noc Muzeów

NOC MUZEÓW2014Po raz drugi zapraszamy wszystkich na Noc Muzeów do Krempnej. Już 17 maja od godziny 17 w Ośrodku Edukacyjnym Magurskiego Parku Narodowego będziemy mogli posłuchać muzyki i wziąć udział w warsztatach, spróbować lokalnych przysmaków i zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać do późnej nocy. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.