Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Rokosz wywalczył rondo w Nagawczynie

rokoszTrwało to trzy lata, ale udało się! Będzie rondo w Nagawczynie. Jedni może powiedzą – czemu trwało to aż trzy lata, inni skomentują, że tylko trzy lata, ale ja jestem szczęśliwy, że będzie – mówi Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica.. Chodzi o rondo, które umożliwi mieszkańcom Nagawczyny, Zawady oraz wielu innym osobom płynny i bezpieczny wyjazd i wjazd do Dębicy. Oprócz ronda udało nam się uzyskać deklarację, że zostanie wybudowane wzdłuż „czwórki” 400 metrów chodnika prowadzącego wzdłuż drogi do rejonu „Nadleśnictwa”. Do końca maja Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie ogłosi przetarg na budowę tego ronda.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.