Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Paweł Ochab 675 głosów, Roman Ciszek – 538, Roman Jędrzejczyk – 240 – wyniki dębiczan w wyborach do PE

ochab
Paweł Ochab otrzymał 675 głosów w powiecie dębickim.

Paweł Ochab uzyskał najwięcej głosów w powiecie dębickim we wczorajszych wyborach do PE. Jego wynik to 675 głosów. Na drugim miejscu jest Roman Ciszek na którego zagłosowało 538 osób,  a na trzecim Roman Jędrzejczyk – 240.
Wyraźnie widać, że kandydatury dębiczan nie wzbudziły zaufania wśród głosujących. Wyniki mówią same za siebie. Mieszkańcy powiatu zagłosowali przede wszystkim na liderów PiS i PO. Nasi kandydaci niestety mają dziś ciężki dzień po nieprzespanej nocy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.