Previous
Next
Previous
Next

Roman Ciszek otrzymał 583 głosy, to trzeci wynik na liście PO

ciszekokDębiczanin Roman Ciszek otrzymał 583 głosy. Liderka listy Elżbieta Łukaciejewska – 1803, Krystyna Skowrońska – 879. Ciszek ma trzecią pozycję na liście PO jeśli chodzi o wynik głosowania. To pierwszy start tego polityka w wyborach do Europarlamentu, wcześniej kandydował do Rady Miasta, ale też nie uzyskał mandatu.
Ciszek kilka miesięcy temu został przewodniczącym dębickich struktur PO. W samym mieście PO uzyskała 23,20 %. Wynik lidera z pewnością wywoła dyskusję w PO przed wyborami samorządowymi, które odbędą się jesienią tego roku.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.