Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzień Dziecka na basenie

park_wodny21 czerwca (niedziela) z okazji Dnia Dziecka i Dnia Otwartego MOSiR mieszkańcy Dębicy będą mogli skorzystać z wejścia na basen przy ul. Piłsudskiego za 1 zł. Specjalna oferta cenowa w tym dniu dotyczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Kompleks basenów czynny jest codziennie od godz. 9.00 – 21.30.
1 czerwca organizowany jest Dzień Otwarty MOSIR. Tego dnia mieszkańcy miasta: dzieci, młodzież i dorośli będą mogli skorzystać z preferencyjnej oferty jaką przygotował dla nich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy. „ Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kompleksu basenów przy ul. Piłsudskiego. 1 czerwca wszyscy będą mogli skorzystać z naszej oferty na preferencyjnych warunkach: pierwsze 70 minut korzystania z basenu czy Aquaparku kosztowało będzie tylko 1 zł, kolejne minuty po upływie tego czasu objęte będą dopłatą według cennika” –mówi Robert Mazur, dyrektor MOSiR w Dębicy.
Organizowane we wcześniejszych latach Dni Otwarte w kompleksie basenów cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Kompleks basenów przy ul. Piłsudskiego to baseny pływackie o wymiarach: długość – 50 m, szerokość – 21 m, głębokość – 1, 80 – 2, 40 m i basen o długości 25 mx21 m, głębokość 1,4-1,8 m basen typu olimpijskiego oraz Aquapark z licznymi atrakcjami: rura do zjeżdżania o długości 104 metry, brodzik dla dzieci, wodospad, fontanna kielich, wodospad ze ściany wspinaczkowej, fontanna ze skały na wyspie, reflektory podwodne, brodzik z gejzerem wodnym, wanna whirpool z masażami wodnymi i powietrznymi. Na Dzień Dziecka w kompleksie basenów zaprasza burmistrz Paweł Wolicki i dyrektor MOSiR Robert Mazur.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.