Previous
Next
Previous
Next

PiS nie kwapi się do pomocy Wolickiemu?

IMG_3118Pewnym zaskoczeniem był fakt, że podczas wizyty Jarosława Kaczyńskiego ten ani słowa nie wspomniał o kłopotach z wyrokiem jaki ma Paweł Wolicki za między innymi rozdawanie wyprawek dla niemowląt. Chyba właśnie na własnej skórze Wolicki przekonuje się, że w polityce nie ma sentymentów. Przynajmniej nie w czasie kampanii wyborczej do Europarlamentu.
Wizyta Kaczyńskiego w Dębicy była elementem kampanii wyborczej Tomasza Poręby i zbiegła się w czasie z informacją o wyroku wydanym na Pawła Wolickiego, było nie było, burmistrza popierane go przez PiS. Towarzyszący Kaczyńskiemu Adam Hofman zapytany przez nas pierwotnie zaprzeczył, aby coś wiedział o kłopotach Wolickiego, potem wspomniał, że czytał gazety. Ale nie zająknął się o tym ani słowem w Dębicy, mówiąc że może poruszy ten temat w Rzeszowie podczas konferencji prasowej. Kaczyńskiego chciał o tę sprawę zapytać senator Zdzisław Pupa, ale wyhamował go Tomasz Poręba. Kaczyński z Dębicy odjechał a Wolicki pozostał sam ze swoimi kłopotami. Wygląda na to, że dla polityków PiS, przynajmniej z tego pierwszego szeregu Wolicki jest „kłopotliwy”. Nasi dębiccy działacze tej partii też nie śpieszą się ze słowami poparcia. W kłopotach jesteś sam, gdy jest sukces jesteśmy z tobą  zda się płynąc z tej sytuacji lekcja dla Wolickiego.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.