Previous
Next
Previous
Next

Ornitolog w Pustkowie

pyioipjpoihiuguytdcZnany ekspert przyrodniczy ornitolog odwiedził Pustków. Niezwykle ciekawe zajęcia przyrodnicze dla Klubu Miłośników Zwierząt „Azorkowo” z klas I- III ZS w Pustkowie Wsi przeprowadził znany ekspert przyrodniczy ornitolog Mirosław Więcek. Opowiadał w jaki sposób rozpoznaje się ptaki, jak tropi się zwierzęta. Dzieci poznały zwyczaje, tajemnice zwierząt i różne ciekawostki z ich życia. Miłośnicy zwierząt znacznie poszerzyli swoje wiadomości przyrodnicze. Mieli okazję obserwować przyrodę profesjonalnym sprzętem. Najmłodsi uczniowie interesują się życiem zwierząt. Chętnie uczestniczą w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych – „Poznajemy ptaki żyjące w naszej okolicy”. Spotkanie z ornitologiem było więc fascynującą przygodą.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.