Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

PiS wygrywa w powiecie dębickim – 52,32 %, PO – 15,41 %.

flagaue52,32 % poparcia dla kandydatów PiS – to wynik wczorajszych wyborów w powiecie dębickim. PO otrzymała 15,41 %, Nowa Prawica Janusza Korwin Mikke  – 7.50 %, PSL 6,70 %, Solidarna Polska i Polska Razem – po 5,08 %. Wyniki pozostałych partii SLD 3,40 %, Ruch Narodowy 3,11 %,  Europa Plus Twój Ruch – 1,60 %.
Frekwencja ogółem wyniosła 22,64 %. W wyborach uprawnionych do głosowania było 108 130 osób. Wzięło udział w nich udział 24 481 osób. Ważnych głosów oddano 23 745.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.